Integracja hurtowni Playroom

Hurtownia erotyczna PLAYROOM jest dystrybutorem najlepszych światowych marek segmentu premium. Prowadzimy usługę dropshippingu

Połącz swój sklep z Playroom

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.playroom.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Playroom - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Playroom oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Playroom

Hurtownia erotyczna PLAYROOM jest dystrybutorem najlepszych światowych marek segmentu premium. Prowadzimy usługę dropshippingu. W ofercie znajdują się artykuły dla dorosłych, lubrykanty, kosmetyki intymne, prezerwatywy, bielizna, biżuteria, perfumy z feromonami i inne. Playroom to prężnie działająca firma, która w przeciągu kilku lat wprowadziła do Polski najbardziej wartościowe marki związane z erotyką: Satisfyer, Nomi Tang, We-Vibe, LELO, Pasante, Bathmate, Nexus, pjur, Joy Division oraz Marc Dorcel, Fifty Shades of Grey, Lovense i wiele innych.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

11 innych produktów w tej samej kategorii: