Integracja hurtowni Ombero

OMBERO.PL to nowa na rynku, szybko rozwijająca się hurtownia erotyczna. Zajmujemy się głównie dystrybucją kosmetyków erotycznych, feromonów oraz suplementów diety

Połącz swój sklep z Ombero

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.ombero.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Ombero - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Ombero oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Ombero

OMBERO.PL to nowa na rynku, szybko rozwijająca się hurtownia erotyczna. Zajmujemy się głównie dystrybucją kosmetyków erotycznych, feromonów oraz suplementów diety. W naszej ofercie znajdą Państwo również gadżety erotyczne, których ilość stale staramy się zwiększać, a ceny obniżać. Wszystkie towary mają grafikę oraz szczegółowy opis który jest dostępny także w postaci kodu HTML, by maksymalnie ułatwić wprowadzanie zakupionych u nas produktów do swoich sklepów internetowych jak i na Allegro.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

11 innych produktów w tej samej kategorii: