Integracja hurtowni Kevco

Kevco Wholesale Ltd została założona w czerwcu 2008 roku z jednym celem w umyśle - aby stać się jednym z wiodących dostawców najlepszej jakości i najbardziej seksownej bielizny i obuwia. Dzięki połączeniu szanowanych i wysokiej jakości marek, jesteśmy pewni, że nasz cel jest osiągalny

Połącz swój sklep z Kevco

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.wholesalelingerie.co.uk
Język produktów
EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
GB, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Kevco - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Kevco oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Kevco

Kevco Wholesale Ltd została założona w czerwcu 2008 roku z jednym celem w umyśle - aby stać się jednym z wiodących dostawców najlepszej jakości i najbardziej seksownej bielizny i obuwia. Dzięki połączeniu szanowanych i wysokiej jakości marek, jesteśmy pewni, że nasz cel jest osiągalny. Dostarczamy bieliznę wyłącznie do handlu i mamy szeroką gamę klientów - od długoletnich krajowych klientów PLC do nowych, mniejszych firm w Wielkiej Brytanii i Europie. Współpracując blisko z markami, które sprzedajemy, staramy się oferować bezkonkurencyjną obsługę klienta i jesteśmy dumni z tego, że pomagamy firmom rozwijać się i prosperować. Nasz magazyn jest wypełniony butami oraz seksowną bielizną wszystkich naszych marek.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

11 innych produktów w tej samej kategorii: