Integracja hurtowni F-Toys

Hurtownia erotyczna F-Toys istnieje na rynku w branży artykułów erotycznych od 2007r. Jesteśmy najlepszą i najbardziej prężną hurtownią artykułów erotycznych w Polsce

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią F-Toys - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię F-Toys oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

O F-Toys

Hurtownia erotyczna F-Toys istnieje na rynku w branży artykułów erotycznych od 2007r. Jesteśmy najlepszą i najbardziej prężną hurtownią artykułów erotycznych w Polsce. Proponujemy naszym klientom najniższe ceny, ponieważ sami bezpośrednio importujemy towar z Chin, Ameryki i Europy. W ofercie hurtowni F-Toys mamy ponad 7 tyś. produktów. Elegancką bieliznę erotyczną, dilda, masażery, lubrykanty, olejki do masażu. Działamy w modelu dropshipping.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

9 innych produktów w tej samej kategorii: