Integracja hurtowni B2Becotrade

Firma B2Becotrade współpracuje w modelu dropshipping. Od 2013 roku zaopatruje sklepy w kosmetyki pochodzenia naturalnego i akcesoria

Połącz swój sklep z B2Becotrade

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: 99 zł (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów. W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.b2becotrade.eu
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 10000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią B2Becotrade - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię B2Becotrade oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O B2Becotrade

Firma B2Becotrade współpracuje w modelu dropshipping. Od 2013 roku zaopatruje sklepy w kosmetyki pochodzenia naturalnego i akcesoria. Cechy wyróżniające firmę to szeroka oferta dostępnych produktów, dogodne warunki handlowe, łatwość w składaniu zamówień (do godziny 12:00 zostają wysyłane tego samego dnia) oraz profesjonalna obsługa. U nas znajdziesz wszystko to co ekologiczne.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

9 innych produktów w tej samej kategorii: