Integracja hurtowni Denver Food

Denver Food to ceniony dystrybutor żywności ekologicznej, który prowadzi współpracę z wieloma placówkami na terenie całej Polski. Nasza oferta skierowana jest do osób stosujących różnego rodzaju diety oraz do tych, którzy chcą dbać o właściwe odżywianie na co dzień

Połącz swój sklep z Denver Food

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.b2b.denverfood.pl
Język produktów
PL, EN, DE, ES, CS, RU, FR
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
NIE
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Denver Food - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Denver Food oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Denver Food

Denver Food to ceniony dystrybutor żywności ekologicznej, który prowadzi współpracę z wieloma placówkami na terenie całej Polski. Nasza oferta skierowana jest do osób stosujących różnego rodzaju diety oraz do tych, którzy chcą dbać o właściwe odżywianie na co dzień. Jesteśmy sprawdzonym producentem żywności bezglutenowej, która charakteryzuje się znakomitą jakością, smakiem oraz składem. Zależy nam na tym, aby nie ograniczać możliwości osób znajdujących się na diecie eliminacyjnej, lecz pozwolić im się cieszyć równie szerokim wyborem żywności. Produkty bez glutenu, które oferujemy to smaczne i pożywne propozycje dań oraz wartościowe składniki codziennych posiłków.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

12 innych produktów w tej samej kategorii: