Integracja hurtowni Vallmo

Jesteśmy producentem mebli, współpraca z nami to gwarancja, że Twoi klienci otrzymają produkty najwyższej jakości. Oferujemy szeroką gamę mebli, w tym stoły, biurka, szafki i wiele innych, które idealnie sprawdzą się w Twoim sklepie

Połącz swój sklep z Vallmo

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.vallmo.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Vallmo - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Vallmo oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Vallmo

Jesteśmy producentem mebli, współpraca z nami to gwarancja, że Twoi klienci otrzymają produkty najwyższej jakości. Oferujemy szeroką gamę mebli, w tym stoły, biurka, szafki i wiele innych, które idealnie sprawdzą się w Twoim sklepie. Wszystkie produkty produkujemy na bieżąco. Dzięki modelowi dropshippingu, nie musisz martwić się o magazynowanie produktów, czy wysyłkę do klienta. Wszystko to leży po naszej stronie. Oferujemy pełną usługę white label na życzenie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: