Integracja hurtowni Classbach

Classbach to niemiecki producent sprzętu AGD oraz akcesoriów kuchennych. Produkty znajdujące się w naszej ofercie odznaczają się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością, eleganckim designem i przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania

Połącz swój sklep z Classbach

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.classbach.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Classbach - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Classbach oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Classbach

Classbach to niemiecki producent sprzętu AGD oraz akcesoriów kuchennych. Produkty znajdujące się w naszej ofercie odznaczają się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością, eleganckim designem i przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowania. Classbach to nie tylko praktyczne pojemniki do przechowywania żywności, czy ekologiczne deski do krojenia. Marka Classbach to również drobny sprzęt AGD w postaci robotów kuchennych, blenderów, zgrzewarek i wielu innych - oferta jest stale poszerzana. Nasze produkty stanowią idealne uzupełnienie wyposażenia każdej kuchni! Wszystkie oferowane przez nas urządzenia oraz akcesoria posiadają niezbędne certyfikaty i świadectwa zgodności z obowiązującymi w naszym kraju i Unii Europejskiej normami, związanymi z użytkowaniem tego typu sprzętu. Oferujemy współpracę opartą zarówno na modelu hurtowym jak i  Dropshipping  - łatwo i bez dużych kosztów mogą Państwo poszerzyć ofertę swoich produktów o nową markę i  nowych klientów. W ramach współprac gwarantujemy:  markowe solidne produkty do kuchni, wysokiej jakości zdjęcia, dokładne opisy produktów, aktualne stany magazynowe, magazyn w Polsce gwarantujący szybką wysyłkę, stale poszerzanie oferty o nowe produkty, dedykowaną osobą do obsługi zamówień. Przed integracją prosimy o kontakt na sklep@classbach.pl lub pod numerem telefonu 500055678

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: