Integracja hurtowni Topeshop

Z Topeshop zyskasz meble, które doskonale zorganizują Twój świat, wprowadzą do niego ład i porządek. Dopasujesz je zarówno do siebie jak i Twojego domu

Połącz swój sklep z Topeshop

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.topeshop.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Topeshop - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Topeshop oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Topeshop

Z Topeshop zyskasz meble, które doskonale zorganizują Twój świat, wprowadzą do niego ład i porządek. Dopasujesz je zarówno do siebie jak i Twojego domu. Funkcjonalne rozwiązania sprawią, że poranne ubieranie się, czy szykowanie na wieczorne wyjście z przyjaciółmi stanie się przyjemnością. Meble Topeshop to także: świetna jakość niemal za bezcen, darmowa dostawa zamówień w sklepie online, dostępność produktów “od ręki” oraz elastyczne formy płatności. Zespół Biura Obsługi Klienta chętnie udzieli wsparcia na każdym etapie sprzedaży.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: