Integracja hurtowni Vasagle

Vasagle oferuje modne, niedrogie meble wykonane z trwałych materiałów. Od momentu uruchomienia marka ta szybko stała się najlepiej sprzedającą się marką meblową na Amazon

Połącz swój sklep z Vasagle

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.us.vasagle.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
Zapytaj o szczegóły
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Vasagle - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Vasagle oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Vasagle

Vasagle oferuje modne, niedrogie meble wykonane z trwałych materiałów. Od momentu uruchomienia marka ta szybko stała się najlepiej sprzedającą się marką meblową na Amazon. Od samego początku Vasagle  dąży do tworzenia mebli, które charakteryzuje: dostępność, prosty montaż, oryginalny design, atrakcyjny wygląd oraz trwała jakość i przyjemne doświadczenie. Wraz z rozwojem produkty VASAGLE zdobią teraz domy w Europie, Ameryce Północnej i Japonii. Międzynarodowy zespół projektowy ściśle przestrzega standardów jakości oraz stale zdobywa nowe doświadczenie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: