Integracja hurtowni Eurofirany

Eurofirany są potentatem na polskim rynku w dziedzinie importu firan. Od 1991 roku współpracują z ponad 300 fabrykami na całym świecie oraz z ponad tysiącem sklepów, nie tylko w kraju, ale i za granicą

Połącz swój sklep z Eurofirany

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.eurofirany.com.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 30000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Eurofirany - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Eurofirany oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Eurofirany

Eurofirany są potentatem na polskim rynku w dziedzinie importu firan. Od 1991 roku współpracują z ponad 300 fabrykami na całym świecie oraz z ponad tysiącem sklepów, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Siedzibą firmy jest przestronny, nowoczesny budynek o powierzchni 20 tyś. m2, a sieć salonów stanowi ponad 60 dobrze prosperujących punktów na terenie całej Polski, a także na Słowacji i w Czechach. Począwszy od 1993 Eurofirany uczestniczą w corocznych Międzynarodowych Targach we Frankfurcie, dzięki którym na bieżąco aktualizują ofertę o najnowsze i najmodniejsze wzory, zaspokajają one nawet najbardziej wyszukane gusta. Ponadto co roku firma bierze udział we wszystkich najważniejszych targach na świecie: w Niemczech, we Włoszech, w Chinach, Turcji, Indiach, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród i tytułów: jak "Śląski Kupiec Roku" czy  "Złota Villa" – główna nagroda w kategorii "najlepsza tkanina". Oferta firmy obejmuje: firany, zasłony, rolety, poszewki, narzuty, pościel, ręczniki, obrusy oraz dekoracje. Wszystkie kolekcje tworzone są z pasją i oddaniem.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: