Integracja hurtowni Geko Products

Geko Products to od 2014 roku rodzinny dostawca hurtowy upominków, sztucznych roślin, mebli, szuflad na bibeloty, artykułów gospodarstwa domowego, zegarów i kosmetyczek. Zaopatrujemy wielu różnych sprzedawców detalicznych w nasze produkty hurtowe, obsługujemy dropshipping

Połącz swój sklep z Geko Products

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.gekoproducts.co.uk
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Geko Products - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Geko Products oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Geko Products

Geko Products to od 2014 roku rodzinny dostawca hurtowy upominków, sztucznych roślin, mebli, szuflad na bibeloty, artykułów gospodarstwa domowego, zegarów i kosmetyczek. Zaopatrujemy wielu różnych sprzedawców detalicznych w nasze produkty hurtowe, obsługujemy dropshipping. W naszym magazynie znajdują się tysiące produktów, a nowe produkty cały czas przybywają. Zapewniamy szybką i sprawną dostawę Twoich zamówień, które są dostarczane z magazynu o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych w pobliżu Newark w Nottinghamshire. Wszyscy nasi klienci mają pewność, że zapewniamy najlepszą na rynku obsługę klienta. W Geko Products nie szukamy szybkiej sprzedaży, jesteśmy tutaj, aby wspierać Twój biznes w miarę rozwoju, budując trwałe relacje, więc wiesz, że zawsze możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy i porady. Nasze wartości rodzinne wykraczają poza więzy krwi i rozciągają się na naszych pracowników i klientów. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie i zobowiązujemy się służyć naszym klientom poza dostarczaniem produktów. Zapewnienie doskonałej obsługi klienta i obsługi jest dla nas kluczowym celem.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: