Integracja hurtowni Gannons Furniture

Jesteśmy wiodącym irlandzkim dostawcą wysokiej jakości mebli do sypialni, jadalni i mebli okazjonalnych z litego drewna. Z siedzibą w Roscommon zaopatrujemy rynek irlandzki od ponad 40 lat, najpierw jako producent, a od 20 lat jako hurtownik

Połącz swój sklep z Gannons Furniture

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.gannonsfurniture.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Gannons Furniture - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Gannons Furniture oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Gannons Furniture

Jesteśmy wiodącym irlandzkim dostawcą wysokiej jakości mebli do sypialni, jadalni i mebli okazjonalnych z litego drewna. Z siedzibą w Roscommon zaopatrujemy rynek irlandzki od ponad 40 lat, najpierw jako producent, a od 20 lat jako hurtownik. Zbudowaliśmy naszą reputację dzięki naszym wysokiej jakości produktom, a także wyjątkowym poziomom zapasów i usługom dostawczym. Zapewniamy dostawę z naszej centralnej lokalizacji w Roscommon. Z przyjemnością prezentujemy naszą gamę ponad 450 produktów. Dążymy do tego, aby wszystkie produkty były dostępne w magazynie i dostępne do wysyłki. Jeśli jesteś zainteresowany zaopatrzeniem się w któryś z naszych asortymentów w swoim sklepie, nie wahaj się z nami skontaktować. Mamy wiele pięknych kolekcji sypialnianych, wszystkie wykonane z wysokiej jakości litego drewna, takiego jak dąb i sosna. Dostępne są kolekcje pasujące do każdego wnętrza, od tradycyjnego dębu po wiejski szary. U nas znajdziesz również szafy, łóżka, komody, toaletki, stoły, krzesła i wiele innych.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: