Integracja hurtowni Cult Art Fusion

Kochamy sztukę i mamy pasję do tworzenia niepowtarzalnych abstrakcyjno – fantastycznych kreacji. Zaczęło się to dla nas jako hobby i coś do robienia w wolnym czasie

Połącz swój sklep z Cult Art Fusion

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.cultartfusion.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Cult Art Fusion - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Cult Art Fusion oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Cult Art Fusion

Kochamy sztukę i mamy pasję do tworzenia niepowtarzalnych abstrakcyjno – fantastycznych kreacji. Zaczęło się to dla nas jako hobby i coś do robienia w wolnym czasie. Teraz przenieśliśmy to wszystko na wyższy poziom i rozwijamy się, dzieląc się naszą pracą ze światem. U nas można znaleźć charakterystyczne dekoracje i akcesoria do domu. Oferujemy między innymi dekoracje ścienne oraz inspirowane sztuką meble, a także inne kreatywne, indywidualne, nasycone sztuką produkty. Zaspokoją one gusta osób, które chcą upiększyć swoje domy lub projektantów wnętrz. Sprawdzą się również w barach i restauracjach. Obsługujemy wysyłkę na cały świat.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: