Integracja hurtowni Baumhaus

Oferujemy jeden z najlepszych asortymentów mebli hurtowych w Wielkiej Brytanii. Mamy kolekcje mebli, które zaspokoją wszystkie średnie i wysokie potrzeby konsumentów końcowych

Połącz swój sklep z Baumhaus

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.baumhaus.co.uk
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Baumhaus - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Baumhaus oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Baumhaus

Oferujemy jeden z najlepszych asortymentów mebli hurtowych w Wielkiej Brytanii. Mamy kolekcje mebli, które zaspokoją wszystkie średnie i wysokie potrzeby konsumentów końcowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno projekty nowoczesne i innowacyjne, a także bardziej klasyczne i tradycyjne. Wszystkie nasze meble produkujemy w Wielkiej Brytanii. Szczycimy się jakością użytych przez nas materiałów. Każdy mebel jest ręcznie wykonany i wykończony zgodnie najwyższymi trendami. Tworzymy meble z myślą, aby były trwałe, solidne i długo cieszyły oko konsumenta. Nasze podejście polega na tym, aby ułatwić Ci życie, zapewniając wszystko czego możesz chcieć lub potrzebować przy sprzedaży produktów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: