Integracja hurtowni Artisan Furniture

Artisan Furniture jest brytyjską firmą z siedzibą w Londynie oraz własną fabryką w Jaipur w Indiach. Firma może pochwalić się zróżnicowaną ofertą oraz pierwszorzędną usługą dostawy z fabryki do domu

Połącz swój sklep z Artisan Furniture

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.artisanfurniture.net
Język produktów
EN
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
GB, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Artisan Furniture - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Artisan Furniture oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Artisan Furniture

Artisan Furniture jest brytyjską firmą z siedzibą w Londynie oraz własną fabryką w Jaipur w Indiach. Firma może pochwalić się zróżnicowaną ofertą oraz pierwszorzędną usługą dostawy z fabryki do domu. W ofercie dropshipping Artisan oferuje: meble z litego drewna, meble tapicerowane, meble malowane, meble żelazne oraz akcesoria meblowe. W asortymencie dostępne są między innymi kanapy, komody, pufy, krzesła, fotele, ławki sypialniane szafki rtv, poduszki. Solidność wykonania, ponadczasowy design, przejrzyste zasady współpracy to główne założenia w strategii produkcji i sprzedaży Artisan Furniture.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: