Integracja hurtowni art2deco

art2deco.pl – to wyjątkowe tekstylia do Twojego domu. Jesteśmy Hurtownią dropshippingową z dekoracjami, mającą w ofercie zasłony, firany, rolety rzymskie, lambrekiny, obrusy, bieżniki, poduszki, narzuty i wiele innych

Połącz swój sklep z art2deco

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.art2deco.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią art2deco - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię art2deco oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O art2deco

art2deco.pl – to wyjątkowe tekstylia do Twojego domu. Jesteśmy Hurtownią dropshippingową z dekoracjami, mającą w ofercie zasłony, firany, rolety rzymskie, lambrekiny, obrusy, bieżniki, poduszki, narzuty i wiele innych. Jako producent, nasza oferta obejmuje artykuły tekstylne własnej autorskiej produkcji. Znajdą u nas Państwo najwyższej jakości, oryginalne produkty o unikatowych wzorach. Wyjątkowe wyroby reprezentują najbardziej nowoczesne trendy we wzornictwie.Bogatą ofertę możecie sprawdzić w naszym systemie do zamówień b2b.art2deco.pl obejmuje on wiele pozycji, takich jak gotowe firany i zasłony, obrusy, narzuty, obrusy, lambrekiny, poszewki czy rolety rzymskie. Dbamy o to, by każdy z naszych Klientów był usatysfakcjonowany zakupami w naszym sklepie internetowym. Jeśli cenią Państwo prestiż, wygodę i piękno, trafiliście we właściwe miejsce! Bogaty wybór unikatowych produktów, wyróżniających się funkcjonalnością oraz oryginalnym designem zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do współpracy w modelu logistycznym dropshipping.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: