Integracja hurtowni Berlingerhaus

Berlinger Haus to zupełnie nowa marka wysokiej klasy produktów kuchennych. Berlinger Haus produkuje wyspecjalizowane, ręcznie robione, unikalne i innowacyjne produkty wykonane z najbardziej zaawansowanych i najwyższej jakości materiałów

Połącz swój sklep z Berlingerhaus

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.b2b.berlingerhaus.store
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Berlingerhaus - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Berlingerhaus oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Berlingerhaus

Berlinger Haus to zupełnie nowa marka wysokiej klasy produktów kuchennych. Berlinger Haus produkuje wyspecjalizowane, ręcznie robione, unikalne i innowacyjne produkty wykonane z najbardziej zaawansowanych i najwyższej jakości materiałów. Głównym celem naszej firmy jest tworzenie produktów według najnowszych osiągnięć i trendów w branży AGD. Obecnie współpracujemy z innymi firmami w ponad 40 krajach, obejmując większość Europy i jesteśmy otwarci dla nowych strategicznych partnerów na całym świecie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: