Integracja hurtowni Dekoracja Domu

Dekoracja domu to hurtownia, która oferuje Państwu wysokiej jakości dekoracje i artykuły do wyposażenia wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty w różnorodnych stylach takich jak: skandynawski, nowoczesny, rustykalny, boho czy vintage

Połącz swój sklep z Dekoracja Domu

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.dekoracjadomu.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 10000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Dekoracja Domu - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Dekoracja Domu oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Dekoracja Domu

Dekoracja domu to hurtownia, która oferuje Państwu wysokiej jakości dekoracje i artykuły do wyposażenia wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty w różnorodnych stylach takich jak: skandynawski, nowoczesny, rustykalny, boho czy vintage. Dekoracje nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru i stylu, odmienią wystrój pomieszczenia, ale również oczarują swoim pięknem zarówno domowników jak i gości. Zazwyczaj inspirujemy się obecnie panującymi trendami lub wybieramy artykuły o ponadczasowym pięknie. Przywiązujemy uwagę do jakości i estetyki wykonania artykułów dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: