Integracja hurtowni Twójlunchbox

W naszym sklepie znajdziecie wybrane, najlepsze światowe marki producentów specjalizujących się w produkcji nowoczesnych, bezpiecznych i funkcjonalnych pojemników na drugie śniadanie, termosów na obiad, termosów na napoje, kubków termicznych, toreb do noszenia lunchu, butelek i wiele nowatorskich rozwiązań ułatwiających zdrowe odżywianie poza domem. Nasz sklep powstał z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest co i w jaki sposób jedzą

Połącz swój sklep z Twójlunchbox

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.twojlunchbox.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 3000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Twójlunchbox - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Twójlunchbox oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Twójlunchbox

W naszym sklepie znajdziecie wybrane, najlepsze światowe marki producentów specjalizujących się w produkcji nowoczesnych, bezpiecznych i funkcjonalnych pojemników na drugie śniadanie, termosów na obiad, termosów na napoje, kubków termicznych, toreb do noszenia lunchu, butelek i wiele nowatorskich rozwiązań ułatwiających zdrowe odżywianie poza domem. Nasz sklep powstał z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest co i w jaki sposób jedzą. Dla wszystkich, którzy lubią życie ze smakiem.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: