Integracja hurtowni Chic Antique

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce duńskiej marki Chic Antique Denmark. Posiadamy designerskie meble i dodatki do wnętrz, zaprojektowane z pasją

Połącz swój sklep z Chic Antique

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: 99 zł (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów. W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.chicantique.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Chic Antique - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Chic Antique oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Chic Antique

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce duńskiej marki Chic Antique Denmark. Posiadamy designerskie meble i dodatki do wnętrz, zaprojektowane z pasją. W ofercie marki Chic Antique znajdziesz meble w stylu vintage, shabby chic oraz meble industrialne. Posiadamy również stylowe oświetlenie, ceramiczne donice, wazony, lustra, kosze i wiele innych pięknych dodatków do wnętrz.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: