Integracja hurtowni Adansonia

Adansonia jest dynamicznie rozwijającą się organizacją. Oferowane produkty rozwiązują narastający problem, szybko zwiększającej się ilości plastikowych butelek PET i plastikowych puszek

Połącz swój sklep z Adansonia

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.adansonia.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Adansonia - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Adansonia oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Adansonia

Adansonia jest dynamicznie rozwijającą się organizacją. Oferowane produkty rozwiązują narastający problem, szybko zwiększającej się ilości plastikowych butelek PET i plastikowych puszek. To niezwykle innowacyjne i praktyczne urządzenia, a my pragniemy, aby ta szczypta innowacji znalazła się w każdym polskim domu. Produkujemy suszarki do ubrań, zgniatarki do butelek i puszek, kosze na śmieci jednokomorowe, kosze do segregacji, akcesoria gsm. Dzięki naszym produktom umożliwiamy zmniejszenie objętości wyrzucanych śmieci. Ponadto chcielibyśmy, aby nasze produkty przyczyniły się do włączenia społeczeństwa we wspólną pracę nad oczyszczaniem środowiska. Naszą misją jest usprawnianie funkcjonowanie selektywnej zbiórki odpadów, tak aby stawała się ona łatwa, przyjemna i coraz bardziej opłacalna dla wszystkich naszych klientów i partnerów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: