Integracja hurtowni Everyday

Dystrybucja akcesoriów kuchennych, wyposażenia wnętrz oraz gadżetów branżowych. Nasze marki to: Curver, Koziol, Mustard, Puresings i Keter

Połącz swój sklep z Everyday

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.everydayb2b.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Everyday - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Everyday oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Everyday

Dystrybucja akcesoriów kuchennych, wyposażenia wnętrz oraz gadżetów branżowych. Nasze marki to: Curver, Koziol, Mustard, Puresings i Keter. Produkty naszych marek zawsze tworzone są z dbałością o jakość wykonania, aby mieć pewność że posłużą na lata, stając się integralną częścią życia codziennego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: