Integracja hurtowni Tom Gast

Tom Gast prowadzi długofalową współpracę z uznanymi na świecie producentami sprawia, że na bieżąco podążamy za trendami i nowościami rynku HoReCa. Wysoka jakość oraz innowacyjność produktów wpisana jest w założenia naszej firmy

Połącz swój sklep z Tom Gast

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.tomgast.pl
Język produktów
PL, EN
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys - 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Tom Gast - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Tom Gast oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Tom Gast

Tom Gast prowadzi długofalową współpracę z uznanymi na świecie producentami sprawia, że na bieżąco podążamy za trendami i nowościami rynku HoReCa. Wysoka jakość oraz innowacyjność produktów wpisana jest w założenia naszej firmy. Profesjonalna obsługa i produkty najwyższej jakości – tym zdobywamy zaufanie naszych Partnerów już od 20 lat. Zdobyte uznanie naszych Dostawców motywuje nas do rozwoju i zobowiązuje do profesjonalnej polityki sprzedażowej. Z bardzo dużą starannością dobraliśmy wszystkich naszych partnerów. Są to najwięksi europejscy i światowi producenci. Nasza wieloletnia współpraca i przyjazne relacje powodują, że gwarantujemy Państwu najlepsze jakościowo produkty. Tworzymy portfolio marek, których jesteśmy wyłącznym lub generalnym dystrybutorem na Polskę: Rak Porcelain, Revol, Eternum, de Buyer, Chef's Choice, Peugeot, Libbey, Cambro, Schott, Dynamic, 100%Chef, Robur, Kasumi, Weck, Wusthof.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: