Integracja hurtowni NexTime

NeXtime jest holenderską marką specjalizującą się w zegarach. Jesteśmy firmą rodzinną z 50-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji zegarów

Połącz swój sklep z NexTime

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.nextime.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Nextime - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Nextime oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Nextime

Jesteśmy firmą rodzinną z 50 letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji zegarów. Mamy szeroką kolekcję nXt (przystępne cenowo zegary podstawowe) i NeXtime (oryginalne zegary designerskie), z których każdy obsługuje inną część rynku. Każdego roku wprowadzamy około 40 nowych modeli. Odważamy się być inni dzięki naszym unikalnym projektom i stosowaniu zaskakujących kombinacji materiałów. Oferujemy szeroką, uniwersalną kolekcję o wysokim standardzie jakości i przystępnych cenach, która trafia w różne gusta i wnętrza.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: