Integracja hurtowni Hanipol

Od 1990 specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży upominków i artykułów dekoracji wnętrz. Zaopatrujemy hurtownie i sklepy jubilerskie, z upominkami, meblami, kwiaciarnie, centra ogrodnicze, galerie, instytucje użyteczności publicznej i zakłady pracy

Połącz swój sklep z Hanipol

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hanipol.com
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Hanipol - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Hanipol oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Hanipol

Od 1990 specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży upominków i artykułów dekoracji wnętrz. Zaopatrujemy hurtownie i sklepy jubilerskie, z upominkami, meblami, kwiaciarnie, centra ogrodnicze, galerie, instytucje użyteczności publicznej i zakłady pracy. Ponieważ grono naszych klientów składa się z firm różnej wielkości, poczynając od sklepów detalicznych a kończąc na potentatach, mamy doświadczenie w obsłudze klienta, oferujemy pomoc i potrafimy spełnić oczekiwania każdego z nich. Odbiorcami naszych produktów są różnej wielkości firmy, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Prowadzimy eksport na wszystkie kontynenty świata, do ponad 40 krajów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: