Integracja hurtowni Dropcom

Dropcom to wielobranżowa hurtownia internetowa specjalizująca się wyłącznie w obsłudze dropshipping. Prowadzona jest przez spółkę Kamai.pl, która od 20 lat zajmuje się sprzedażą hurtową

Połącz swój sklep z Dropcom

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.dropcom.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Dropcom - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Dropcom oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Dropcom

Dropcom to wielobranżowa hurtownia internetowa specjalizująca się wyłącznie w obsłudze dropshipping. Prowadzona jest przez spółkę Kamai.pl, która od 20 lat zajmuje się sprzedażą hurtową. W swojej ofercie posiadamy produkty z kategorii dom, ogród oraz kemping. Wszystkie produkty są oryginalne, fabrycznie zapakowane, objęte gwarancją i pomocą przeszkolonego serwisu. Stawiamy na jakość i specjalizujemy się w dystrybucji polskich i europejskich producentów. Jesteśmy zgranym i otwartym na współpracę zespołem, który od lat kocha to, co robi.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: