Integracja hurtowni Regnum

Nasza firma Regnum została założona w roku 2000. Przez lata naszej działalności udało nam się zostać dystrybutorem znanych i uwielbianych marek z różnych części świata

Połącz swój sklep z Regnum

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: 99 zł (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów. W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.regnum.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys - 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Regnum - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Regnum oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Regnum

Nasza firma Regnum została założona w roku 2000. Przez lata naszej działalności udało nam się zostać dystrybutorem znanych i uwielbianych marek z różnych części świata. Jesteśmy hurtownią artykułów dekoracyjnych, szkła, porcelany, ale również przytulanek dla dzieci. Importujemy akcesoria z krótkich i niepowtarzalnych serii, co zapewnia naszemu asortymentowi unikalny styl.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: