Integracja hurtowni Miluni

Jesteśmy grupą miłośników pięknych wnętrz. Staramy się proponować rzeczy dobrej jakości

Połącz swój sklep z Miluni

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.miluni.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 10000
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Miluni - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Miluni oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Miluni

Jesteśmy grupą miłośników pięknych wnętrz. Staramy się proponować rzeczy dobrej jakości. Nieustannie poszukujemy interesujących, wartościowych i użytecznych nowinek. Sprowadzamy również produkty ze świata. Staramy się zapewnić najlepsze ceny w Polsce. W skład naszego asortymentu wchodzą poduszki, koce, pościele, świeczki, zestawy kuchenne i łazienkowe, ubranka dla dzieci i wiele innych. Jesteśmy po to aby upiększyć Twój dom.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: