Integracja hurtowni Bimago

Nasza firma powstała w 2004 roku we Wrocławiu. Asortyment firmy stanowią przede wszystkim artykuły z kategorii home decor.

bezpłatna integracja

0,00 €
Netto
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.bimago.pl
Język produktów
PL, DE, FR, IT, ES, EN, PT, NL. CZ, SE, HU, SK, FI, DK, BG, NO, LT, RO, EE, SI, HR, LV, EL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
> 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Bimago - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Bimago oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Bimago

Nasza firma powstała w 2004 roku we Wrocławiu. Pierwsze obrazy malowaliśmy własnoręcznie, rozwieszając na ścianach do wyschnięcia i organizując zagraniczny transport. Od skromnych początków w mieszkaniu babci założyciela firmy wiele się zmieniło, ponieważ dziś posiadamy własny zakład produkcyjny oraz dwa biura we Wrocławiu. Działamy na 26 rynkach, w tym w USA i Kanadzie, a nasze dekoracje trafiły w sumie do ponad czterdziestu krajów świata. W ofercie posiadamy ponad 400 000 SKU. Nasze portfolio produktów jest cały czas poszerzane o nowe kategorie.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: