Integracja hurtowni Kamai

Od ponad 20 lat pomagamy małym, średnim i dużym firmom wprowadzać produkty na rynki krajowe i zagraniczne. Oferujemy wiedzę, doświadczenie oraz kontakty – taki zestaw pozwoli szybko zwiększyć sprzedaż, a w perspektywie długofalowej utrzymać stabilną pozycję firmy

Połącz swój sklep z Kamai

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.kamai.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Kamai - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Kamai oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Kamai

Od ponad 20 lat pomagamy małym, średnim i dużym firmom wprowadzać produkty na rynki krajowe i zagraniczne. Oferujemy wiedzę, doświadczenie oraz kontakty – taki zestaw pozwoli szybko zwiększyć sprzedaż, a w perspektywie długofalowej utrzymać stabilną pozycję firmy. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem i firmą konsultingową, ale przede wszystkim partnerem biznesowym. Naszych partnerów wspieramy w zakresie cyfryzacji przedsiębiorstw, doradzamy w wyborze programów, systemów, jak również w projektowaniu architektury informatycznej.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: