Integracja hurtowni Feeby

Działamy nieustannie od 1994 roku, Feeby to 25-letnia dojrzała marka z rodzinnymi tradycjami. Sztuka, obrazy i dekoracje wnętrz to Nasza pasja

Połącz swój sklep z Feeby

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.feeby.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Feeby - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Feeby oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Feeby

Działamy nieustannie od 1994 roku, Feeby to 25-letnia dojrzała marka z rodzinnymi tradycjami. Sztuka, obrazy i dekoracje wnętrz to Nasza pasja. Naszą firmę tworzą ludzie kreatywni, których łączy miłość do sztuki. Dzięki doświadczeniu w branży, wiemy, jak ważne jest śledzenie nowych trendów i poszerzanie oferty w zakresie dekoracji wnętrz. Dzięki własnej hali produkcyjnej i parkowi maszynowemu nasze obrazy, parawany, ramy i wiele innych produktów uzyskało większą renomę. Stawiamy na jakość dlatego nasza produkcja wyposażona jest w profesjonalną suszarnię drewna, stolarnię i malarnię oraz ultranowoczesne urządzenia. Nasze motto brzmi „Ideał zawsze można ulepszyć", dlatego ciągle wymyślamy nowe kroje i formaty. Priorytetem dla Nas jest Twoja satysfakcja i Twoje wnętrze, od lat spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: