Integracja hurtowni Aluro

Marka ALURO została założona w 2014 roku, wyróżnia się doskonałym designem i perfekcyjną aranżacją. W ofercie marki nie brakuje dekoracyjnych elementów, mebli, lamp czy luster, a wszystko to można odnaleźć w stylach country, vintage i retro, dzięki którym można urządzić ciekawe wnętrza w klimacie francuskim lub angielskim

Połącz swój sklep z Aluro

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.aluro.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Aluro - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Aluro oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Aluro

Marka ALURO została założona w 2014 roku, wyróżnia się doskonałym designem i perfekcyjną aranżacją. W ofercie marki nie brakuje dekoracyjnych elementów, mebli, lamp czy luster, a wszystko to można odnaleźć w stylach country, vintage i retro, dzięki którym można urządzić ciekawe wnętrza w klimacie francuskim lub angielskim. Aluro stawia na jakość i efektowny design, który dla świadomych stylu indywidualistów, pozwoli wykreować oryginalne i przyciągające wzrok wnętrze.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: