Integracja hurtowni Igrus

Igrus jest hurtownią oferującą zabawki uznanych na świecie producentów. Cechuje je bezpieczeństwo oraz najwyższa jakoś wykonania

Połącz swój sklep z Igrus

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.igrus.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1tys - 5tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Igrus - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Igrus oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Igrus

Igrus jest hurtownią oferującą zabawki uznanych na świecie producentów. Cechuje je bezpieczeństwo oraz najwyższa jakoś wykonania. Priorytetem hurtowni jest zapewnienie jak najlepszej obsługi w obszarze całego procesu zamawiania oraz logistyki. Zamówienia są realizowane w ciągu jednego dnia  roboczego. Igrus oferuje dropshipping, ich pliki XML lub CSV gotowe są do integracji. Ponadto każdy klient może liczyć na atrakcyjne ceny oraz liczne promocje. Hurtownia chętnie odpowie na wszelkie pytanie dotyczące współpracy.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: