Integracja hurtowni Ramiz

Firma Ramiz jest czołowym polskim importerem na rynku zabawek, pojazdów akumulatorowych, trampolin oraz basenów. Wiele lat doświadczenia w badaniu potrzeb konsumentów zaowocowały stworzeniem dwóch własnych marek: SporTrike oraz SkyRamiz, które z roku na rok mogą się poszczycić coraz większą różnorodnością

Połącz swój sklep z Ramiz

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.ramiz.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 10000
Lokalizacja
Zapytaj o szczegóły
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Ramiz - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Ramiz oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Ramiz

Firma Ramiz jest czołowym polskim importerem na rynku zabawek, pojazdów akumulatorowych, trampolin oraz basenów. Wiele lat doświadczenia w badaniu potrzeb konsumentów zaowocowały stworzeniem dwóch własnych marek: SporTrike oraz SkyRamiz, które z roku na rok mogą się poszczycić coraz większą różnorodnością. W ofercie Ramiz dostępnych jest kilka tys. produktów, a każdy cechuje się niezwykłą starannością wykonania oraz dopracowaniem w każdym szczególe. Firma współpracuje z  klientami krajowymi jak i zagranicznymi.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: