Integracja hurtowni Hidey Boo

Założyliśmy firmę Hidey Boo w kwietniu 2017 roku. Oferujemy produkty do personalizacji dla dzieci

Połącz swój sklep z Hidey Boo

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.hideyboo.com
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
GB
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Hidey Boo - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Hidey Boo oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Hidey Boo

Założyliśmy firmę Hidey Boo w kwietniu 2017 roku. Oferujemy produkty do personalizacji dla dzieci. Niezależnie od tego, czy haftujesz, czy drukujesz, nasze produkty to świetny wybór dla Twoich klientów. W Hidey Boo jesteśmy pasjonatami doskonałej obsługi klienta. Uwielbiamy słuchać Waszych opinii i przemyśleń na temat przyszłych produktów, a zwłaszcza zobaczyć wszystkie Wasze wspaniałe projekty na naszej stronie na Facebooku. Możesz mieć sklep na głównej ulicy, stronę internetową, platformę sprzedaży w mediach społecznościowych, cieszyć się targami rzemiosła, możemy dostosować się do twoich wymagań. Mamy szereg możliwości biznesowych dostosowanych do Twoich potrzeb i czekamy na kontakt z Tobą. Mając wiele pomysłów, planujemy zwiększyć naszą ofertę i będziemy Cię informować o tym na każdym kroku. Dziękujemy za zainteresowanie Hidey Boo i zróbmy razem coś niesamowitego!

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: