Integracja hurtowni Mport

Mport ma ponad 10 lat połączonego udanego doświadczenia w e-commerce, sprzedaży hurtowej i oprogramowaniu. Ich doświadczony zespół stale współpracuje z klientem, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i rozwiązywać wszelkie problemy tak szybko i skutecznie, jak to możliwe

Połącz swój sklep z Mport

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.mport.lt
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
LT
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Mport - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Mport oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Mport

Mport ma ponad 10 lat połączonego udanego doświadczenia w e-commerce, sprzedaży hurtowej i oprogramowaniu. Ich doświadczony zespół stale współpracuje z klientem, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i rozwiązywać wszelkie problemy tak szybko i skutecznie, jak to możliwe. Niezależnie od tego, czy jesteś dużym czy małym „dropshipperem” – firma posiada w pełni zautomatyzowane rozwiązania. W ofercie Mport znajdują się: artykuły dziecięce, samochody elektryczne i elektryczne motocykle, artykuły bożonarodzeniowe, artykuły do kuchni, ogrodowe oraz do pielęgnacji urody.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: