Integracja hurtowni Gimmik

Hurtownia Gimmik jest największym w Polsce dystrybutorem zdalnie sterowanych dronów, elektrycznych samochodów RC, samochodów spalinowych na pilota, łodzi i helikopterów RC, zabawek na poczerwień, a także akcesoriów i części zamiennych stosowanych w modelarstwie. Firma stawia na profesjonalizm, w jej asortymencie znajdują się tylko sprawdzone i niezawodne produkty, a także akcesoria najlepszych światowych producentów takich jak Syma, Walker, Himoto, VRX Racing, FlySky, FrSky i innych

Połącz swój sklep z Gimmik

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.gimmik.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Do 10000
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Gimmik - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Gimmik oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Gimmik

Hurtownia Gimmik jest największym w Polsce dystrybutorem zdalnie sterowanych dronów, elektrycznych samochodów RC, samochodów spalinowych na pilota, łodzi i helikopterów RC, zabawek na poczerwień, a także akcesoriów i części zamiennych stosowanych w modelarstwie. Firma stawia na profesjonalizm, w jej asortymencie znajdują się tylko sprawdzone i niezawodne produkty, a także akcesoria najlepszych światowych producentów takich jak Syma, Walker, Himoto, VRX Racing, FlySky, FrSky i innych. Gimmik jest wyłącznym dystrybutorem docenianych akumulatorów Gens Ace oraz TATTU, jak również najwyższej jakości paliw marki Rapicon.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: