Integracja hurtowni Seven Polska

Seven Polska jest ugruntowanym, posiadającym wieloletnie doświadczenie producentem oraz dystrybutorem dziecięcych artykułów sportowych i samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo rowerki biegowe, akcesoria rowerowe takie jak kaski, ochraniacze, dzwonki, rękawiczki oraz akcesoria samochodowe m

Połącz swój sklep z Seven Polska

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.sevenpolska.com
Język produktów
PL, EN, DE, ES, RU
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Seven Polska - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Seven Polska oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Seven Polska

Seven Polska jest ugruntowanym, posiadającym wieloletnie doświadczenie producentem oraz dystrybutorem dziecięcych artykułów sportowych i samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo rowerki biegowe, akcesoria rowerowe takie jak kaski, ochraniacze, dzwonki, rękawiczki oraz akcesoria samochodowe m. in. siedziska, foteliki, zasłonki, rolety przeciwsłoneczne, organizery i akcesoria zwiększające komfort podróżowania. Posiadamy licencję Disney stąd wszystkie produkty są ozdobione motywami z najpopularniejszych bajek Disney'a. Priorytetem naszej firmy jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego do produkcji naszego asortymentu używamy wyłącznie najlepszych materiałów i surowców co daje gwarancję najwyższej jakości.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: