Integracja hurtowni LeanToys

Jesteśmy hurtownią zabawek dla dzieci. Znajdziecie u nas olbrzymi wybór różnorodnych produktów, które sprawią radość najmłodszym i nieco starszym

Połącz swój sklep z LeanToys

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.leantoys.com
Język produktów
PL, EN, DE
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
1 tys - 5 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią LeanToys - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię LeanToys oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O LeanToys

Jesteśmy hurtownią zabawek dla dzieci. Znajdziecie u nas olbrzymi wybór różnorodnych produktów, które sprawią radość najmłodszym i nieco starszym. Z powodzeniem wybierzecie również urodzinowy prezent dla Waszej pociechy czy zrobicie większe zakupy związane z wyposażeniem placówek przedszkolnych. Nasza hurtownia zabawek oferuje asortyment dostosowany do dzieci w różnym wieku. Skupiając się na rozwoju motoryki małej i dużej w sprzedaży posiadamy przyrządy do nauki chodzenia, takie jak pchacze drewniane czy gry zespołowe (zestaw do koszykówki, zestaw bokserski dla maluchów). Wszystkie prezentowane w naszym sklepie zabawki dla dzieci posiadają stosowne certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Jesteśmy importerem, który zwraca uwagę nie tylko na ładny i ciekawy wygląd, ale także na interesującą funkcjonalność oferowanych towarów.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: