Integracja hurtowni Rekman

Firma Rekman powstała w 1992 roku. Dynamiczny rozwój i sukcesywne powiększanie oferty produktowej, przyczyniło się do zaistnienia w czołówce największych dystrybutorów zabawek w Polsce

Połącz swój sklep z Rekman

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.rekman.com.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
10 tys- 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE, WORLD
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Rekman - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Rekman oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Rekman

Firma Rekman powstała w 1992 roku. Dynamiczny rozwój i sukcesywne powiększanie oferty produktowej, przyczyniło się do zaistnienia w czołówce największych dystrybutorów zabawek w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem dystrybucyjnym dla większości światowych producentów zabawek. Szeroki wybór produktów oraz wygodnych rozwiązań biznesowych i logistycznych, a także przejrzyste zasady współpracy czynią naszą firmę godnym polecenia partnerem biznesowym już od ponad 27 lat.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: