Integracja hurtowni Kidbee

Kidbee to nowa marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów - dzieci i ich rodziców. Zajmujemy się importem i sprzedażą artykułów dla nich przeznaczonych

Połącz swój sklep z Kidbee

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.kidbee.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Kidbee - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Kidbee oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Kidbee

Kidbee to nowa marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów - dzieci i ich rodziców. Zajmujemy się importem i sprzedażą artykułów dla nich przeznaczonych. Oferujemy wszystko, co niezbędne od chwili poczęcia, poprzez czas trwania ciąży, aż do momentu narodzin maleństwa. Wiemy, że dziecięca beztroska i radość z codziennych doświadczeń jest w naszych rękach, rękach dorosłych. Dbamy o to by produkty tworzyć z najlepszych materiałów oraz by zapewnić spokój i bezpieczeństwo oraz komfort od pierwszych chwil użytkowania.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: