Integracja hurtowni Distri

DISTRI została powołana do życia na początku 2009 roku. Zajmujemy się importem i dystrybucją markowych produktów dla dzieci, głównie zabawek

Połącz swój sklep z Distri

16,58 €
Netto
Pakiet
---

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.b2b.distri.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Wysyła do
PL
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Distri - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Distri oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Distri

DISTRI została powołana do życia na początku 2009 roku. Zajmujemy się importem i dystrybucją markowych produktów dla dzieci, głównie zabawek. Sami jesteśmy rodzicami, lubimy dzieci, znamy ich bajkowy świat, który dostarcza nam bezustannie nowych inspiracji i wyzwań. Misją naszej firmy jest przygotowanie co roku oferty, która zawiera produkty pożądane przez dzieci i akceptowane przez rodziców, a następnie poprzez selektywną dystrybucję, dostarczenie towaru do punktów sprzedaży. Do współpracy zapraszamy tradycyjne sklepy, sklepy internetowe oraz hurtownie. Zapewniamy profesjonalny i szybki serwis w oparciu o model aktywnej współpracy on-line przez b2b.distri.pl oraz proponujemy bezpośredni kontakt poprzez wizyty Przedstawicieli Handlowych w punktach sprzedaży.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

16 innych produktów w tej samej kategorii: