Integracja hurtowni Satya

Jesteśmy zaangażowani w dystrybucję produktów dziecięcych od początku 2004 roku. Obecnie rynek branży dziecięcej ulega dynamicznym zmianom a my wychodzimy im naprzeciw

Połącz swój sklep z Satya

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.satya.pl
Język produktów
PL, EN, DE, CS, RU
Inne języki
Tak, zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
< 1 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
TAK
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Satya - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Satya oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Satya

Jesteśmy zaangażowani w dystrybucję produktów dziecięcych od początku 2004 roku. Obecnie rynek branży dziecięcej ulega dynamicznym zmianom a my wychodzimy im naprzeciw. Chcemy pomóc Wam w prowadzeniu biznesu oferując odpowiednie narzędzia, które pozwolą go uprościć i zaoszczędzić Wasz cenny czas. Stąd powstała platforma internetowa działająca 24 godziny na dobę, służąca do składania zamówień, sprawdzania dostępności, pobierania zdjęć produktów oraz przekazywaniu informacji dot. naszej współpracy. Prowadzimy dystrybucję jedynie kilku wyselekcjonowanych marek produktów. To firmy, które dbają o Wasze sklepy a sprzedaż ich produktów pozwala odpowiednio wynagrodzić Wasz wkład i wysiłek włożony w sprzedaż. Współpracujemy z takimi markami jak: 4baby, Euro-Cart, Easy-Go, Renolux, Top Kids, Nania, Ferrari. Uzupełnieniem oferty są produkty firmy Roma-Bis oraz Matpol.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: