Integracja hurtowni Novum

Dzięki wieloletniemu zaufaniu klientów staliśmy się jednym z czołowych producentów urządzeń wyposażenia placów zabaw (zarówno drewnianych, jak i metalowych), mebli dla placówek edukacyjnych, sprzętu sportowego oraz kształtek wypełnionych pianką poliuretanową oraz granulatem, służących do zabawy, edukacji, rozwoju kultury fizycznej czy rehabilitacji. Najnowsze linie produktowe promują aktywność fizyczną oraz zdrowy, nowoczesny styl życia: urządzenia fitness do siłowni zewnętrznych, zestawy do street workoutu oraz place zabaw dla czworonogów

Połącz swój sklep z Novum

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.novumedukacja.pl
Język produktów
PL
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
Zapytaj o szczegóły
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
PL, UE
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią Novum - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię Novum oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O Novum

Dzięki wieloletniemu zaufaniu klientów staliśmy się jednym z czołowych producentów urządzeń wyposażenia placów zabaw (zarówno drewnianych, jak i metalowych), mebli dla placówek edukacyjnych, sprzętu sportowego oraz kształtek wypełnionych pianką poliuretanową oraz granulatem, służących do zabawy, edukacji, rozwoju kultury fizycznej czy rehabilitacji. Najnowsze linie produktowe promują aktywność fizyczną oraz zdrowy, nowoczesny styl życia: urządzenia fitness do siłowni zewnętrznych, zestawy do street workoutu oraz place zabaw dla czworonogów. Bezpieczeństwo zabawy to nasz priorytet. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do projektowania i tworzenia naszych wyrobów. Wszystkie nasze urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa oraz posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Dokładamy wszelkich starań, by nasza marka kojarzona była z najlepszą jakością, a sprawdzone rozwiązania zapewniły wieloletnią radość z zabawy i satysfakcję z użytkowania.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

14 innych produktów w tej samej kategorii: