Asystent Facebook / Google Ads

Masz problem z założeniem fanpage na Facebooku? Nie masz czasu na jego konfigurację i zajmowanie się tworzeniem unikatowego contentu? Nasza propozycja dla Ciebie - asysta przy prowadzeniu Facebooka.

Tworzenie reklam oraz docieranie do nowych klientów poprzez Google Ads to nie lada wyzwanie. Nieustanne śledzenie trendów sprawia, że nie wiesz za co się zabrać? Spokojnie pomożemy Ci w tym!

Nasi specjaliści ds. Facebooka oraz Google Ads zajmą się konfiguracją oraz wedle wskazanych punktów, pomogą Ci w tworzeniu treści na docelowej platformie.

Asystent Facebook | Google Ads

 • Asystent Facebook

 • wypełnij formularz

  indywidualna wycena

Pierwsze kroki - utworzenie strony, dodanie grafik (tło, logo), opisów, informacji na temat Twojej działalności.

Jeśli posiadasz sklep internetowy, na bazie jego produktów, zintegrujemy go z Facebookiem, tak abyś mógł prowadzić sprzedaż poprzez kolejne medium.

Kontaktuj się ze swoimi klientami za pomocą Messengera. Wprowadzimy automatyczne odpowiedzi abyś miał czas na odpowiedź i nie zostawiał klientów w "poczekalni".

Otrzymasz kompleksową instrukcję, w postaci .pdf, obsługi funkcjonalności Facebooka, która ułatwi Ci jego dalsze prowadzenie - jak posługiwać się Meta Business site | Tworzenie reklam | Tworzenie postów.

W zależności od potrzeb, pomożemy Ci lub stworzymy za Ciebie reklamy Facebook. Wskazówki, tworzenie tekstów, opisów, grafik - sam wskaż w czym potrzebujesz pomocy. Pomoc będzie obejmowała do 3 reklam na miesiąc.

W zależności od potrzeb pomożemy Ci lub stworzymy za Ciebie posty na Facebooka. Wskazówki, tworzenie tekstów, grafik - sam wskaż w czym potrzebujesz pomocy. Pomoc będzie obejmowała do 5 postów na miesiąc.

 • Asystent Google Ads

 • wypełnij formularz

  indywidualna wycena

Google Ads | Google Analytics | Google Tag Manager - pierwsze kroki, umieszczenie kodów śledzących na stronie.

Wprowadzenie niezbędnych danych do prawidłowego funkcjonowania ww. platform.

Dodanie ustalonych eventów oraz triggerów wyzwalających śledzenie poczynań użytkowników na stronie.

Utworzenie eventów i triggerów w Google Tag Manager nie wystarczy. Zamienimy eventy na konwersje, aby śledzić je w Google Analytics, a następnie zaimportujemy je do Google Ads.

W razie samodzielnych poczynań przy konfiguracji, ustalaniu konwersji oraz tworzeniu reklam, pomożemy, odpowiadając na zadane nam pytania w trakcie wdrożenia.

W zależności od potrzeb pomożemy Ci lub stworzymy za Ciebie reklamy w Google Ads. Wskazówki, tworzenie tekstów, wyszukiwanie słów kluczowych - sam wskaż w czym potrzebujesz pomocy. Pomoc będzie obejmowała do 3 reklam na miesiąc.

Pytania i odpowiedzi

 • Czy w czasie wdrożenia, będę informowany o poszczególnych etapach realizacji? Tak, stawiamy na wspólny kontakt. W trakcie wdrożenia mogą pojawić się pytania odnośnie różnych aspektów np. podczas uzupełniania danych, czy nieścisłości z obu stron, które poprzez szybki kontakt można w łatwy sposób rozwiązać.
 • Czy będę miał pewność, że wyniki mojej strony wzrosną? Na poprawę wyników strony wpływa wiele czynników, nie tylko Social Media, czy reklamy. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować konkretnej ilości przyrostu zamówień, czy odwiedzin strony. Pomożemy w lepszym docieraniu do klientów, lecz dalsze kroki należą do Ciebie. Pamiętaj, to w jaki sposób zarządasz SEO, czy w jaki sposób wygląda Twoja strona, może mieć duży wpływ na to, czy marketing zadziałała.
 • Co muszę zrobić, aby zamówić usługę? Uzupełnij formularz, dla konkretnej usługi, na podstronie, na której się znajdujesz: Usługi. Następnie, na podstawie informacji zawartych w formularzu, otrzymasz maila z wyceną (każda oferta jest indywidualna). Po akceptacji wyceny i dokonaniu transakcji, możemy zacząć działać.
 • Czy mogę wymienić poszczególne punkty wdrożenia, w zamian za inne np. zamiast wdrożenie czatu (messenger) - większa ilość postów/reklam na miesiąc? Tak, w formularzu, do wyboru są poszczególne punkty do zaznaczenia, w których potrzebujesz pomocy. Jeśli jakiś zostawisz pusty, w polu "Dodatkowe informacje", napisz o tym czego potrzebujesz bardziej. Jak już wspominaliśmy, oferta oraz wycena jest indywidualna.