bhp.png

Migracja sklepów internetowych!

Czy prowadzony przez Ciebie sklep spełnia Twoje oczekiwania? Czy jesteś w pełni usatysfakcjonowany z funkcjonalności Twojej platformy sklepowej?

Jeśli nie, to żaden problem! Z nami migracja sklepów internetowych jest dokładna, szybka i niezawodna. Przerzuć się na inną platformę już dziś!

Przenieś swój sklep na inną platformę

Twój sklep -> Nowy silnik

W ramach migracji sklepu na nową platformę sklepową przeniesiemy Twoje produkty, Twoich klientów oraz historię zamówień.

Dzięki temu nie utracisz nic, na czym najbardziej Ci zależy!

Zapewniamy szybkie wdrożenie migracji oraz spójność danych.

Migracja zysk

Nasza oferta

WooCommerce - Shoper
Shoper - WooCommerce
Shoper - IdoSell
IdoSell - Shoper
WooCommerce - Shopify
Shopify - WooCommerce

Nie zwlekaj, zapytaj o wycenę:

Pytania i odpowiedzi

  • Co nazywamy migracją sklepu internetowego? Migracja sklepu internetowego to przeniesienie sklepu z jednego oprogramowania (platformy / silnika) e-commerce na inne.
  • Jakie elementy zostają przeniesione podczas migracji w Megamo? Przenoszone są produkty, klienci oraz historia zamówień.
  • Dlaczego ludzie decydują się na migrację sklepu internetowego na nowy silnik? Powodów migracji może być wiele. Do najczęstszych można wymienić: brak konkretnych funkcjonalności, brak zgodności z przepisami prawnymi, brak aktualizacji platformy sklepowych, zacofana technologia, brak wsparcia technicznego oraz małe poczucie bezpieczeństwa użytkowania.