Zatowarowanie sklepu

1000 nowych produktów w 24 godziny!

Zatowarowanie jest jednym z najważniejszych kroków prowadzących do założenia sklepu internetowego - ważnym, bo decydującym o jego przyszłym charakterze.

Szukasz prostych oraz szybkich rozwiązań? Z nami zatowarujesz skutecznie swój sklep bez technicznych komplikacji. 10 groszy 1 produkt, dodamy 1000 nowych produktów w 24 godziny - TAK, TO MOŻLIWE.JAK TO DZIAŁA?

 • Wybierasz hurtownie
  1. Wybierasz hurtownie

  szeroki wybór hurtowni znajdziesz na naszej stronie megamo.pl
 • Wybierasz hurtownie
  2. Zarządzamy produktami

  pobieramy produkty z hurtowni oraz przenosimy je do Twojego sklepu
 • Wybierasz hurtownie
  3. Dodajemy kompletne produkty

  zawierające wszystkie parametry przekazane przez dostawcę
 • Wybierasz hurtownie
  4. Otrzymujesz dostęp do panelu

  w panelu dodajesz do sklepu wybrane przez siebie produkty

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Integrator Megamo nie jest zoptymalizowany tylko pod jedną platformę. Zatowaruj swój sklep z wybraną platformą sklepową e-commerce.

 • Sklepy Shoper
 • Sklepy woocommerce
 • Sklepy shopify
 • Sklepy Prestashop

Spis wszystkich obsługiwanych Platform sklepowych

Na Megamo brakuje hurtowni z którą współpracujesz? - To nie problem!

Na co dzień podłączamy do integratora nowe hurtownie, także zagraniczne. Skontaktuj się z nami w tej sprawie - zaopatrzymy Twój sklep w produkty Twojej ulubionej hurtowni.

OSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS

Zatowarowanie powinno być szybkie, skuteczne oraz bez zbędnych komplikacji technicznych.

Dla przykładu, jeśli obrałeś za cel dodanie 1000 produktów, a ręczne dodanie 1 produktu trwa 4 minuty, w ciągu godziny dodasz zaledwie 15 pozycji.

Szybka matematyka?

Takim sposobem zatowarujesz swój sklep pracując 8 godzin przez 5 dni w tygodniu w około dwa tygodnie. Można? Można, ale nie trzeba. Nasz integrator zrobi to w kilka minut!

Zatowaruj swój sklep już dziś!

Pytania i odpowiedzi

 • Czy produkty, które po zatowarowaniu trafią do mojego sklepu, będą automatycznie aktualizowane? Nie, produkty nie będą automatycznie aktualizowane. Jednak możesz zmienić plan na wyższy, obejmujący cykliczne automatyczne aktualizacje za pomocą naszego integratora - cennik integracji. Jeśli w ciągu 10 dni od zakończenia dodawania zdecydujesz się na zmianę planu, to otrzymasz rabat 30% na nową usługę.
  Opis działania integratora.
 • Czy produkty, które trafią poprzez usługę zatowarowania do mojego sklepu, będą zawierały nazwy, opisy, SKU i wszystkie inne atrybuty? Zaimportowane produkty będą posiadały wszystkie atrybuty, które będzie zawierał plik xml hurtowni, która została przez ciebie wybrana.
 • Co muszę zrobić, aby mój sklep został zatowarowany? Wykup usługę na naszej podstronie: Zatowarowanie sklepu. Następnie otrzymasz maila z prośbą o dane konieczne do przeprowadzenia tej usługi. Będzie to m.in prośba o przesłanie pliku xml wybranej hurtowni czy też wypełnienie krótkiej ankiety.
 • Czy przeniesione do mojego sklepu produkty trafią do jednej, wskazanej przeze mnie kategorii, czy też mogę sam przenieść produkty do wybranych przez siebie kategorii? Produkty mogą trafić zarówno do wskazanej przez ciebie kategorii lub sam możesz je przenieść do wybranych kategorii. Jeśli wypełnisz ankietę, którą prześlemy ci przed zatowarowaniem, poznamy twoje oczekiwania i będziemy mogli dostosować się do twoich potrzeb.
 • Chcę wybrać tylko konkretnych producentów, których produkty zostaną przeniesione do mojego sklepu. Czy jest to możliwe? Tak, możesz też wybrać tylko konkretne kategorie lub tylko konkretne produkty. Jeśli wypełnisz ankietę, którą prześlemy ci przed zatowarowaniem, poznamy twoje oczekiwania i będziemy mogli dostosować się do twoich potrzeb.
 • Czy zatowarowanie sklepu wiąże się z jakimiś dodatkowymi kosztami, oprócz tych wskazanych na stronie? Nie, nie pobieramy dodatkowych opłat związanych z zatowarowaniem, oprócz tych wskazanych na podstronie dotyczącej zatowarowania.

Ręczne przeniesienie produktów z pliku xml lub csv udostępnionego przez hurtownię może być źródłem trudności dla wielu osób rozpoczynających swoją przygodę ze sprzedażą internetową oraz wymaga często ogromnych nakładów czasu.

Jeśli chcesz tego uniknąć, zwróć się bezpośrednio do nas! Napisz na adres: biuro@megamo.pl