Zbuduj z nami swój sklep!

Sklepy internetowe to profesjonalnie zaprojektowane strony, które powinny przekładać się na zyski. Oferujemy sklepy, które umożliwią Twoim klientom proste i szybkie zakupy.

Obecność w Internecie jest dzisiaj dla firm czynnikiem decydującym o rozwoju i ekspansji. Sklep internetowy może być Twoją główną działalnością, jak też uzupełnieniem dla sklepu stacjonarnego.

W ramach naszej oferty zbudujemy dla Ciebie sklep na platformie sklepowej Shoper bądź Shopify.

test2.png

1.
Wybierasz sklep

2.
Wybierasz hurtownię

3.
Wdrażamy Twoje rozwiązanie

Pakiet NA START

 • SKLEP SHOPER

 • od 299

  Pakiet SKLEP SHOPER NA START zawiera:

  1. uruchomienie Platynowego sklepu Shoper. Tutaj możesz poznać funkcjonalności sklepu: https://www.shoper.pl/cennik-sklepu-shoper/
  2. automatyczną integrację z wybraną hurtownią gratis - abonament na miesiąc.
Megamo.pl uruchamia sklep oraz wykonuje pełną automatyczną integrację z wybraną przez Ciebie hurtownią w ramach pakietu START na miesiąc. Megamo.pl nie konfiguruje innych funkcjonalności sklepu.

W cenie pakietu zawarty jest roczny abonament sklepu platynowego Shoper. Miesięczny abonament na automatyczna integrację w pakiecie START otrzymujesz gratis. Wsparcie techniczne sklepu Shoper świadczy obsługa platformy Shoper.

 • SKLEP SHOPIFY

 • od 299

  Pakiet SKLEP SHOPIFY NA START zawiera:

  1. uruchomienie sklepu Shopify w wersji Basic
  2. automatyczna integracja z wybraną hurtownią za darmo (abonament na 1 miesiąc)
W cenie pakietu otrzymujesz miesięczny abonament na Shopify w wersji Basic. W pakiecie START otrzymujesz za darmo miesięczny abonament na automatyczną integrację. Wsparcie techniczne sklepu Shopify jest zapewnione przez platformę Shopify.

Megamo.pl uruchamia sklep i wykonuje pełną automatyczną integrację z wybraną przez Ciebie hurtownią w ramach pakietu START na okres jednego miesiąca. Megamo.pl nie konfiguruje innych funkcjonalności sklepu.

Pakiet SKLEP PLUS

  Pakiet SKLEP SHOPER PLUS

Sklep skrojony na miarę Twoich potrzeb. Jeśli masz indywidualny pomysł na Twój sklep oraz oczekujesz niestandardowych rozwiązań w zakresie funkcjonalności, szaty graficznej, integracji z wybranymi serwisami, wypełnij naszą ankietę pozostawiając swój adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą.

Megamo.pl wykonuje w ramach tego pakietu pełną automatyczną integrację z wybraną przez Ciebie hurtownią w ramach pakietu START na okres miesiąca. Miesięczny abonament na automatyczna integrację w pakiecie START otrzymujesz gratis.

Wsparcie techniczne sklepu Shoper świadczy obsługa platformy Shoper.

Sklep jest wykonywany przez naszego zaufanego partnera.

  Pakiet SKLEP SHOPIFY PLUS

Jeśli masz indywidualny pomysł na swój sklep i oczekujesz niestandardowych rozwiązań w zakresie funkcjonalności, grafiki, integracji z wybranymi serwisami internetowymi, wypełnij nasz formularz i zostaw swój adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą.

Megamo.pl wykonuje w ramach tego pakietu pełną automatyczną integrację z wybraną przez Ciebie hurtownią w ramach pakietu START na okres jednego miesiąca.

W pakiecie START otrzymujesz za darmo miesięczny abonament na automatyczną integrację.

Wsparcie techniczne sklepu Shopify jest świadczone przez platformę Shopify.

Sklep prowadzony jest przez naszego zaufanego partnera.

Etapy budowy Twojego nowego sklepu1. Ankieta

ustalamy Twoje wymagania

2. Specyfikacja

poznajemy specyfikę Twojej branży

3. Optymalizacja

wybieramy optymalne rozwiązania

4. Rozwiązanie

wprowadzamy wybrane przez Ciebie rozwiązania