Integracja hurtowni SIGNproject

SIGNproject jest europejskim producentem znaków oraz marką globalną, która powstała w Polsce, ale szybko wykroczyła poza jej granice. Światową jakość jej produktów gwarantuje nowoczesny park maszynowy

Połącz swój sklep z SIGNproject

Proponowany pakiet:

Mini

Liczba produktów: 300
Cena: od 15 € (net / płatne co 3 msc)

Zacznij zarabiać z nową hurtownią - z nami to proste!
Na start sugerujemy Ci pakiet MINI, który pozwoli Ci błyskawicznie rozpocząć sprzedaż nowych produktów.

W dowolnym momencie będziesz mógł zwiększyć liczbę produktów
bądź dodać nowe hurtownie.

Szczegóły

Szczegóły

Strona WWW
https://www.signproject.pl
Język produktów
Zapytaj o szczegóły
Inne języki
Zapytaj o szczegóły
Liczba produktów w ofercie
> 50 tys
Lokalizacja
PL
Obsługuje dropshipping
Zapytaj o szczegóły
Wysyła do
Zapytaj o szczegóły
Nowy produkt

Opis

Do czego służy ten moduł?

Integracja z hurtownią SIGNproject - otrzymujesz gotowe rozwiązanie

Integrator umożliwia zatowarowanie sklepu produktami udostępnianymi przez hurtownię SIGNproject oraz ich regularną aktualizację. Nie musisz znać się na PHP, XML czy CSV - otrzymujesz gotowe rozwiązanie, czyli zainstalowany integrator, którego konfiguracja jest dopasowana do Twoich wymagań.

Dowiedz się więcej o automatycznej integracji z hurtownią

O SIGNproject

SIGNproject  jest europejskim producentem znaków oraz marką globalną, która powstała w Polsce, ale szybko wykroczyła poza jej granice. Światową jakość jej produktów gwarantuje nowoczesny park maszynowy. Wszystkie znaki drukowane są na bieżąco dzięki zawansowanej technologii. Pozwala ona dodatkowo na redukcję ilości odpadów produkcyjnych, wpływając pozytywnie na  środowisko. Firma połączyła w Polsce nowoczesne technologie i innowacyjny koncept obsługi rynku SIGNproject z budowanym przez 30 lat doświadczeniem firmy Top Design. Pozycja, którą obecnie zajmuje na rynku jest skutkiem wielkiej determinacji, ciężkiej pracy, nowoczesnego podejścia, odważnych decyzji, a także bogatej historii.  Firma zmierza ku temu co, najlepiej odpowiada na współczesne potrzeby rynku. W SIGNproject  motorem są: postęp i innowacja.

Relacje Hurtownia - Sklep

Dane produktów, w szczególności opisy i zdjęcia, udostępniane przez hurtownię są chronione przez prawo - przed ich wykorzystaniem właściciel Sklepu jest zobowiązany do uzyskania odpowiedniej zgody hurtowni.
Twórca oraz dostawca oprogramowania Integratora nie są pośrednikami pomiędzy Sklepem a Hurtownią i wykorzystują tylko dane powierzone przez Sklep za zgodą Hurtowni.

7 innych produktów w tej samej kategorii: